Oleme aja jooksul puudutanud arvestatavat osa Eesti digitoodete turust. Kliendid on tooteomanikud, startup'id ja arendustiimid.

Põhineb inimeste heal klapil ja usaldusel.

 

“Kaupo on usaldusväärne partner, kes valdab suurepäraselt kuulamise ja kaasamõtlemise kunsti. Olgu sul mure oma toote või teenuse “digipakendiga” või hoopis otsinguretkega, kuidas toimivale süsteemile midagi juurde lisada, et see veelgi paremini töötaks. Tegu on tõenäoliselt Eesti ühe parima süsteemselt UI/UX peale mõtleva spetsialistiga, kellele jutule minna. Kuulab, mõtleb kaasa, proovib sinu äriloogikale pihta saada (ja tõenäoliselt ka saab) ning teeb kogemustepagasi pealt omapoolsed ettepanekud koos veenvate argumentidega. Tugev ★★★★★ soovitus minu poolt.”

- Matthias Vutt

"Meie koostöö on toimunud läbi erineva projektide küll suhteliselt lühikese aja jooksul aga see on olnud üdini positiivne ja mõnus! Ma hindan selle juures Kaupo keskendumist lahendusele. Julgust on tal ka mõnuga! Julgus pakkuda täiesti uut lähenemist, sidudes seda sisse töötatud ja kindla lähenemistega, mis kokku annavad igati värske tulemuse. Seega mina julgen alati küsida tema käest nõu ja abi ning soovitan sama ka teistele!"

- Moonika Tuhkanen, Omniva e-kanalite juht